Już 17.12.2024r. we Wrocławiu odbędzie się konferencja rozpoczynająca cykl konferencji, seminariów i szkoleń, które mają na celu przygotowanie do skutecznego aplikowania o środki z funduszy europejskich (Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska) oraz prawidłowego rozliczenia projektów.
Trenerzy oraz eksperci przybliżą najważniejsze zagadnienia w zakresie aplikowania o fundusze oraz realizacji i rozliczania projektów ze środków europejskich.
W trakcie trwania konferencji będzie również możliwość udziału w konsultacjach indywidualnych w przedmiotowym zakresie.
Konferencja odbędzie się w dniu 17 grudnia 2024r. w Hotelu Patio przy ul. Kiełbaśniczej 25 we Wrocławiu.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 13 grudnia 2024r. do godziny 12.00, na wskazane adresy e-mail:
Marta Łyko marta.lyko@dwup.pl
Katarzyna Broszczak katarzyna.broszczak@wp.pl
Konferencja odbędzie się w ramach projektu "Wsparcie beneficjentów Programu FEDS 2021-2027 EFS+".
Lider projektu: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Partnerzy: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Dolnośląscy Pracodawcy
Celem projektu jest zapewnienie efektywnego wsparcia beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska, poprzez rozwój kompetencji niezbędnych do skutecznego aplikowania o fundusze UE oraz efektywnego prowadzenia i rozliczania projektów.
Zasiadając w Radzie Programowej projektu mamy wpływ na tematy i programy zaplanowanych konferencji, seminariów i szkoleń. Chcemy by wszystkie spotkania odpowiadały na Wasze potrzeby.
Czekamy na wszystkie sugestie, wskazówki.
Przesyłajcie je na adres: biuro@dp.org.pl
Tymczasem do zobaczenia 17.12.2024r. we Wrocławiu.
Już dzisiaj zapraszamy na konferencję otwierająca projekt na której nie powinno Was zabraknąć.
Celem projektu jest zapewnienie efektywnego wsparcia beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska, poprzez rozwój kompetencji niezbędnych do skutecznego aplikowania o fundusze UE oraz efektywnego prowadzenia i rozliczania projektów.
Źródło: Dolnośląscy Pracodawcy
Z wielką wdzięcznością przyjmujemy informacje o wsparciu finansowym, jakie miasto stołeczne Warszawa oraz gmina Siechnice postanowiły przekazać na odbudowę zniszczeń popowodziowych w Głuszycy. Wczoraj Rada m.st. Warszawy, na wniosek Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, przyznała pomoc finansową w wysokości po 3 mln zł dla czterech gmin dotkniętych skutkami żywiołu, w tym dla Głuszycy. Środki te mają zostać przeznaczone na pilne naprawy lokalnych dróg i mostów, które ucierpiały podczas ostatniej powodzi.
czytaj więcejJak w niesamowity sposób spędzić czas? Wziąć udział w Nocnym Zwiedzaniu Twierdzy Kłodzko. Zostaniecie wrzuceni w wir wydarzeń 1807 roku.
czytaj więcejCentrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”. Celem programu jest zapewnienie równego dostępu do nowoczesnych technologii oraz wyrównanie szans mieszkańców gmin o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca, poprzez doposażenie bibliotek w nowoczesny sprzęt komputerowy.
czytaj więcejW sobotę, 28 września w Muzeum Inżynierii i Techniki Motoryzacji w Głuszycy, można było podziwiać zabytkowe pojazdy z całego świata. Te motoryzacyjne cuda, niektóre liczące prawie 100 lat, zjechały do naszego miasta, aby zachwycić mieszkańców i przyjezdnych. Wśród eksponatów pojawiły się legendarne modele, takie jak Opel 12 LG z 1933 roku, Citroën 7 UA z 1935 roku czy Fiat 124 Sport Coupé – pojazdy, które nie tylko imponowały swoim wyglądem, ale także techniczną perfekcją.
czytaj więcejW związku z wystąpieniem powodzi na terenie województw dolnośląskiego, śląskiego i opolskiego, oraz ogłoszeniem przez Premiera Donalda Tuska stanu klęski żywiołowej, opracowaliśmy wytyczne Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Dotyczą one postępowania w przypadku zalanych budynków.
czytaj więcej